Zmiana grafiku zajęć w wakacje *nowość*

Lipiec i sierpień nie mamy zajęć w Świętochłowicach Zgodzie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt.


img_aktualnosci

Wyjazd z zajęciami do Krokusa w Wiśle

img_aktualnosci

Weekend 10-12 maja do Kroukus w Wiśle to znowu nowe doświadczenia. Kameralna grupa, cudowna atmosfera i piękna pogoda, która dawała szansę na relaks na zewnątrz. Była relaksacja przy dźwiękach mis, masaż twarzy no i oczywiście zajęcia jogi. Korzystaliśmy z piłeczek, kart do jogi wykorzystywaliśmy metody aktywne w pracy w grupach. No i cieszyliśmy wspólnym towarzystwem podczas posiłków i czasu wolnego. Informacja zwrotna od uczestników pozwala czuć radość z dobrze wykonanej pracy. Kolejne miejsce naszych wyjazdów okazało się trafnym wyborem.


Więcej zdjęć w galerii


Joga wyjazdowa Ustroń Jawor kwiecień

img_aktualnosci

Wyjazd do Jawora w Ustroniu już za nami. Pogoda dopisałam nam fantastycznie, co jeszcze dopełniło możliwości skorzystania z przepięknego położenia naszego ośrodka. Jak zwykle podstawa to nasze zajęcia jogi, na których frekwencja bardzo dopisała.
W piątek nasze zajęcia zakończone były relaksem przy dźwiękach (misy tybetańskie i wiele innych instrumentów, wykonanie cudowne przez Esterę). Poranne sesje trochę bardziej mocne, ale ta niedzielna już zakończona długim relaksem połączona z masażem piłeczkami i partnera. Kolejny raz korzystaliśmy z piłeczek do masażu stóp i kart do jogi do głębszych refleksji - co mi ta joga daje? Tak więc działo się jogicznie dużo, dlatego tak cenię wyjazdy weekendowe i tę szansę na więcej niż na zajęciach stacjonarnych, bo i czasu mamy więcej.Na miejscu czas spędzony w niespiesznej atmosferze rozmów, wspólnych posiłków.
Część z moich dziewczyn skorzystała z propozycji wyjścia do miasta na wspólny lunch. Godzinny spacer w cudownych okolicznościach przyrody zakończony pysznym posiłkiem u Nepalczyka. Na miejscu można było skorzystać z sauny, kawiarenki, tarasu. W hotelu obok umówić się na cudowny masaż, u już znanej nam masażystki z Nigerii. Jako że pogoda była cudowna można było skorzystać ze spacerów po okolicy - dolina Jaszowca mnie zachwyca, wejść na Równicę, wjechać na Czantorię - wszystko blisko, czy pozostać na balkonie z widokiem i odpocząć przy książce. W zależności od preferencji dla każdego coś.
Weekend uważam za udany, obsługa tego miejsca jak zwykle była dla nas wyjątkowo uprzejma. Uczestniczkom dziękuję za zaufanie i wspólnie spędzony czas.


img_aktualnosci

#Śląskie dla Kobiety

img_aktualnosci

Miałam okazję na zaproszenie Urszuli Koszutskiej uczestniczyć w spotkaniu na temat zdrowia w ogóle a w szczególności seksualności kobiet. Omawiam walory Jogi, co ona nam kobietom może przynieść dobrego dla zdrowia. Mówiliśmy o hormonach i ich regulacji pod wpływem #jogi, o wzroście naszej samoakceptacji i o podmiotowym traktowaniu naszego ciała. No i to, co jest istotne bardzo to traktowanie nas jako całości czyli naszej fizyczności oraz sfery psychicznie. Joga pozytywnie oddziałuje na jedno i drugie. Spotkanie było bardzo ciekawe, bo druga osoba zaproszona była pani ginekolog Beata Wróbel i wiele cennych obserwacja jej na temat zdrowia kobiet z dużą uwagą wysłuchałam.


Joga wyjazdowa oferta na wiosnę

img_aktualnosci

 • 15-17 marzec Perła Beskidu Ustroń
  4 zajęcia jogi, zakwaterowanie pokoje 2 lub 4 osobowe, cena zależy od lokalizacji pokoju, mamy do dyspozycji SPA, śniadanie w formie bufetu i obiadokolacja

 • 12-14 kwiecień DW Jawor Ustroń
  4 zajęcia jogi, zakwaterowanie pokoje 2 lub 3 osobowe, do dyspozycji sauna (za dodatkową opłatą), śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolacja, relaksacja z dźwiękami.

 • 10-12 maja Krokus Wisła
  4 zajęcia jogi, zakwaterowanie pokoje 2 lub 3 osobowe. Do dyspozycji grota solna. Posiłki śniadanie i obiady, dodatkowo kolacja w formie bufetu (może uda się już na zewnątrz).


Zapisy na każdy z tych terminów u mnie albo sms albo messanger lub whatsapp.
Do 4 lutego informacja czy jedziesz i gdzie, do 11 lutego wpłata zaliczki 100 zł (tylko konto ING), jako potwierdzenie. Ilość miejsc jest ograniczona, ze względu przede wszystkim na ilość miejsc na salach, gdzie będzie joga. ZAPRASZAM!!


Charytatywny Maraton Fitness dla 7 Wspaniałych


Zmiana cennika - zajęcia indywidualne

img_aktualnosci

Zmiana cennika zajęcia indywidualne.
Od 4 marca koszt zajęć pojedynczych: 37 zł.Zmiana cennika od 1 stycznia 2024,
szczegóły w zakładce cennik

img_aktualnosci

Wyjazd do Ustronia z zajęciami jogi na początek jesieni

img_aktualnosci

Ostatni wyjazd w tym roku mamy za sobą. Piękne otoczenie Beskidów, widok na Czantorię i dostępność sfery SPA miała dopełnić nasz relaksujący wyjazd. Dużo było jak zwykle pracy na macie, o poranku i popołudniem. Wspólne posiłki, czas na rozmowach dopełniły dobrze spędzony czas. Tym razem zaproponowałam wspólne wyjście do Dworca Dobrych Myśli - Muzeum misiów i wiele wiele więcej. Mogliśmy zobaczyć to piękne miejsce stworzone z pasji i zdegustować kakao ceremonialnego specjalnie na tę okazję przez ze mnie przygotowanego. Uczestniczki zadowolone, co jeszcze bardziej inspiruje do kolejnych pomysłów.


img_aktualnosci img_aktualnosci

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii


Wyjazd z zajęciami jogi Szczyrk 29 wrzesień - 1 październik

img_aktualnosci

Kolejny weekend z zajęciami jogi za nami. Wybrałam nowe miejsce - Szczyrk, sprzyjający mikroklimat, otoczenie pięknych gór i możliwość oddechu na jodze i podczas spacerów. Tradycyjnie podstawa to nasze zajęcia jogi - poranne i popołudniowe. Wspólne spędzanie czasu wolnego - spacerowo, na saunie czy w grocie solnej. Wspólne posiłki, które już tradycyjnie trwały długo, gdyż rozmów nie było końca. Czas uważam za udany, dziewczyny zadowolone. Kolejny wyjazd niebawem.


img_aktualnosci img_aktualnosci

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii


Handpan&joga sobota 16 września Ruda Śląska Bielszowice
masaż dźwiękiem i terapia ruchem

img_aktualnosci

Nazwanie tego tylko koncertem to zbyt mało. Zapraszam na masaż dźwiękiem w wykonaniu Katarzyny Kawończyk i jej instrumentu - handpanu. Katarzyna jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach, gra na handpanie i nie jest to jedyna aktywność, którą wykonuje. Handpan to instrument, którego brzmienie działa na człowieka bardzo relaksująco, a czasem wręcz uzdrawiająco. O 16:30 zaczniemy jogą - dla chętnych, na 17:30 zaplanowaliśmy koncert. Zakończenie 18:30 Dom Kultury w Rudzie Śląskiej Bielszowicach.


Dzień Otwarty w Emocja Studio Tańca i Choreografii

img_aktualnosci

Kolejny sezon zajęć w Rudzie Śląskiej Bykowinie zaczęliśmy od Dnia Otwartego. Pojawiły się nowe osoby, więc to bardzo cieszy. Liczymy, że grupa nam się rozrośnie i wrócimy do regularnej praktyki. Tylko regularność w aktywności daje nam szansę na sukces. W przypadku jogi może być to np. pozbycie bólu w plecach lub załagodzenia naszych codziennych dolegliwości. Lista korzyści ogromna. Zapraszam Was więc do tej najmłodszej grupy w piątki na 18.30.


Weekend z zajęciami jogi Ustroń DW Jawor 1-3 września

img_aktualnosci

Weekend z zajęciami jogi Ustroń DW Jawor 1-3 września. To już nasze regularne miejsce spotkań oraz praktyki jogi. W przepięknym otoczeniu przyrody, gdzie skorzystać można z ścieżki spacerowej, z siłowni pod chmurką stoi nasz ośrodek. Sala, gdzie odbywają się zajęcia z przepięknym widokiem na Palenicę. Było jak zwykle miło, czas spędzony na rozmowach bezcenny. Tym razem doświadczyłyśmy też masażu dźwiękiem, który był zakończeniem naszej praktyki w piątek. Misy tybetańskie oraz umiejętności Estery pomogły zrelaksować się po tygodniu pracy. Ten wyjazd obfitował w czas relaksu - misy tybetańskie, masaż partnerki, maty do akupresury. Był też wspólny spacer, bo aż żal nie skorzystać z takiej przyrody. Pogoda dopisała, nastroje też, więc weekend uważam za udany. Zapraszam do galerii na naszą fotorelację.


img_aktualnosci img_aktualnosci

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii


Zmiany w grafiku zajęć

img_aktualnosci

 • Wtorek godz.17.00 joga w Zabrzu DanceCatcher Dance Studio (zapisy w klubie).

 • Czwartek godz.19.30-21.00 Ruda Śląska Halemba


Harmonogram zajęć sierpień

img_aktualnosci Harmonogram zajęć w sierpniu:
 • wracają zajęcia w Świętochłowicach Zgodzie (poniedziałek i środa).

 • czwartek zmiana godziny zajęcia:
  godz. 19.00 - 20.30 Ruda Śląska ul. Zamenhofa 12.


Wyjazdy z zajęciami jogi - jesień 2023

img_aktualnosci
 • 1-3 wrzesień Jawor Ustroń (zakwaterowanie pokoje 2 i 3 osobowe, wyżywienie, zajęcia jogi, koncert relaksacyjny), możliwość skorzystania z indywidualnych sesji z misami.

 • 29.09-1.10 Jontek Szczyrk (zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia jogi, grota solna, pokoje 3 lub 4 osobowe).

 • 27-29 października Perła Beskidu Ustroń (zakwaterowanie 4 osobowe pokoje lub dwójki, wyżywienie, zajęcia jogi, możliwość skorzystania ze strefy SPA).


Harmonogram zajęć lipiec

img_aktualnosci
 • Poniedziałek Ruda Śląska Halemba godz. 18.30 - 20.00

 • Środa - odwołane zajęcia w Świętochłowicach

 • Czwartek Ruda Śląska Halemba godz. 19.00 - 20.30


Warsztat jogi dla dzieci w SP 27 Ruda Ślaska

img_aktualnosci

Po raz drugi zostałam zaproszona, by poprowadzić warsztat jogi dla dzieci w ramach Dni Profilaktyki "Pasja dodaje mi skrzydeł". Poprowadziłam jogę dla grupy dzieci, chłopców i dziewczynek, które wybrały takie zajęcia. Mój warsztat wypełniały asany (czyli ćwiczenia fizyczne), trening uważności. Wykorzystałam karty do jogi, instrumenty oraz muzykę. Dzieci mogły doświadczyć relaksacji oraz trochę przybliżyłam co to joga jest i skąd pochodzi. 3 godziny okazały się niewystarczające. Uważam że ten czas dobrze spożytkowałam, a dzieci coś wyciągną z tych zajęć dla siebie (ćwiczenia, żeby nie bolał kręgosłup, oddech, jeśli czuję się zestresowana lub wiedzę czym różni się sport od jogi i dlaczego aktywność fizyczna nam jest bardzo potrzebna w życiu). Dziękuję za zaproszenie. Tak zdecydowanie joga jest moją pasją i jest świetną aktywnością w profilaktyce.


img_aktualnosci img_aktualnosci

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii


Wyjazd z zajęciami JOGI Ustroń Perła Beskidu

img_aktualnosci

Po raz kolejny wyjechaliśmy na weekend do Ustronia, żeby spotkać się i aktywnie spędzić czas, przede wszystkim praktykując jogę. Było jednak inaczej - pierwszy raz w hotelu Berła Beskidu, pierwszy raz była piesza wycieczka i wspólny lunch na mieście. Wszystko zgrało się dobrze, pogoda wymarzona, dużo energii pozytywnej. Weekend wypełniony zajęciami, spotkaniami i czasem relaksu. Jeśli ktoś jednak chciał, mógł też pobyć sam, pomyśleć , odpocząć. Kolejne miejsce jakie wybrałam spełnia takie warunki - pięknie położony, z dobrym jedzeniem (co dla mnie znaczy także z wyborem zdrowo, także wegetariańsko). Dziękuję uczestniczkom i zapraszam na kolejne nasze wyjazd z jogą oczywiście. Więcej zdjęć w galerii.


img_aktualnosci img_aktualnosci
img_aktualnosci

Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii


Wyjazd z zajęciami jogi 24-26 marzec DW Jawor

img_aktualnosci img_aktualnosci

Po raz kolejny nasze warsztaty odbyły się w Ustroniu w DW Jawor. Miejsce to wybieram, gdyż jest tam wyjątkowa atmosfera - przyroda na wyciągnięcie ręki, spokój, przemiła obsługa. Mamy dobre warunki, żeby przeprowadzić kilka sesji jogi. Kolejny raz było niesamowicie. Towarzystwo przemiłe, dobre jedzenie. Wszyscy ochoczo stawiali się na zajęcia, także te poranne. Polecam nasze wyjazdy organizowane wiosną i jesienią. Jest to czas na pogłębioną praktykę jogi, na wyciszenie i zrelaksowanie się. Także czas na spotkanie z drugim człowiekiem w rozmowie czy pospacerowaniu wspólnie.


Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii


Warsztat i relaksacja "Zdrowe ciało, spokojny umysł"

img_aktualnosci

Warsztat i relaksacja "Zdrowe ciało, spokojny umysł" już za nami, W sobotę 4 marca w Świętochłowicach Zgodzie miałam sposobność zorganizować ważne spotkanie. Było o zdrowym odżywianiu "Antyrakowe superfood" oraz i konieczności wykonywania badań. Pierwszą część poprowadziła Michalina Botóg psychodietetyczka. Mieliśmy też po raz kolejny z inicjatywy mojej i wykonania zespołu Moniki i Rafała Yin Yang pełnia dźwięków wysłuchać, ale przede wszystkim przeżyć koncertu relaksacyjnego z wykorzystaniem instrumentów i głosu. Spotkanie uważam za bardzo potrzebne. Uczestniczki były zadowolone. Zapraszam do galerii, gdzie mamy kilka zdjęć z soboty. Zapraszam też na salę do Zgody przy ul. Wojska Polskiego 75 na nasze zajęcia jogi.


Kliknij, aby zobaczyć więcej zdjęć w galerii


Zaproszenie z okazji Dnia Kobiet

img_aktualnosci


Koncert relaksacyjnych - koncert mis w wykonaniu Yin-Yang.
Pełnia dźwięków

img_aktualnosci

W wieczór piątkowy w Studio Tańca i Choreografii Emocja w Rudzie Śląskiej mieliśmy okazję przeżyć koncert relaksacyjny z wykorzystaniem dźwięków instrumentów i głosu Moniki. Otuleni kocami, każdy wygodnie mógł skorzystać z mocy jaką daje rozchodzący się rezonans. Wibracje wnikają w nasze ciało, rozchodzą się i mają moc. Moga nas uspakajać oczyszczać z napięć i powodować różne reakcje. Godzina relaksu za nami, było twórczo, dużo się działo. Duet Yin-Yang dysponuję sporą ilością instrumentów. Sala wypełniła się po brzegi, wszystkim dziękuję. Ja ze swojej strony zapraszam na kolejne zdrowe doznania.


img_aktualnosci img_aktualnosci


Warsztat joga&tea za nami

img_aktualnosci

W obiekcie Studia Tańca i choreografii Emocja w Rudzie Śląskiej Bykowinie odbyły się warsztaty jogi połączone z warsztatem parzenia herbaty i degustacją. O zdrowotnych walorach jogi wiele już pisałam i mówiłam, tym razem chciałam przekazać informacje o zdrowotnych walorach picia herbaty. Parzyłyśmy i degustowałyśmy ją wspólnie. Sporo o niej opowiadałam, a uczestniczki dzieliły się wrażeniami z picia tego cudownego naparu. Spotkanie uważam za bardzo udane, uczestniczki zadowolone. Myślę, że jeszcze spotkamy się na kolejnych tematach okołozdrowtnych. Praktykujmy jogę, pijmy herbatę dla naszego zdrowia i przyjemności.


img_aktualnosci img_aktualnosci

img_aktualnosci img_aktualnosci

img_aktualnosci

Weekend w Wiśle Nowej Osadzie

img_aktualnosci

Kolejny wyjazd z zajęciami jogi za nami. Aktywny weekend w Wiśle Nowej Osadzie. Był czas na praktykę jogi, relaksację, sobotnie spacery i odnowę biologiczną (sauna, masaże). Czas uważam za udany, o czym świadczą zadowolone uczestniczki. Piękna sala, pyszne jedzenie i doskonale towarzystwo, to dopełniało nasz wysiłek na macie.Dzień Otwarty w Studio Tańca i Choreografii Emocja
Ruda Śląska Bykowina

We wrześniu odbył się Dzień Otwarty - zajęcia jogi dla chętnych. Zebrała się spora grupa osób zapełniając salę. Trochę asan, trochę o co chodzi w tej jodze i na koniec po sesji relaksacyjnej oczywiście, czas na miłe pogawędki przy herbatce. Było dobrze, a nawet bardzo. Zapisy na te zajęcia bezpośrednio w klubie u Anety Wysoczyńskiej.


IMG IMG IMG IMG

Zmiana cennika od października
(informacje w zakładce)

img_aktualnosci

Dzień otwarty!

Dzień otwarty Studio Tańca i choreografii Emocja Ruda Śląska
godz.18.30 piątek 23.09


img_aktualnosci

Zmiana w harmonogramie zajęć - w Rudzie Śląskiej

odsyłam do zakładki "zajęcia jogi"Wyjazd z zajęciami jogi Ustroń DW Jawor 2-4 wrzesień


Znowu nasza grupa mogła gościć w pięknych okolicznościach przyrody wokół DW. Jawor. Piękna pogoda sprzyjała także ruchowi na powietrzu, który wspaniale dopełniał nasze zajęcia jogi.

Więcej zdjęć w galeriiimg_aktualnosci

Nowy grafik zajęć


Ruda Śląska
Dzień Godzina Lokalizacja
Poniedziałek 18:30 - 20:00 ul. Lexa 3
Czwartek 19:30 - 21:00 ul. Zamenhofa 12
Świętochłowice Zgoda
Dzień Godzina Uwagi
Poniedziałek 19:00 Obowiązują zapisy
Środa 19:00 -

img_aktualnosci

Zmiana grafiku zajęć


Zmiana grafiku zajęć Jogi w lipcu i sierpniu:


 • Świętochłowice Zgoda zajecia w środy godz. 19.00

 • Ruda Śląska Halemba zajęcia:
  • poniedziałek godz. 18.30
  • czwartek godz. 19.00.

Obowiązują zapisy!!!


img_aktualnosci

Wyjazd z zajęciami jogi - Wisła Nowa Osada maj 2022


img_aktualnosci

Nasz kolejny pobyt w DW Beskidy uważam za udany. Był czas na praktykę jogi - asany, wykorzystanie kart do jogi, relaksację. Korzystaliśmy z muzykoterapii, wykorzystując różne instrumenty a także piękne mantry. Czas na aktywny wypoczynek na łonie natury - pogoda idealnie nam w tym pomogła. Czas na spędzanie czasu w towarzystwie, ale i też warunki ku temu, żeby pobyć samemu. W tym roku towarzyszyła nam fotografka Barbara Bryła. Zdjęcia z tego pobytu w ilości większej w galerii.


IMGA_317 IMGA_318

JOGA na dniu Profilaktyki pod hasłem "moje pasje"


img_aktualnosci

Gościliśmy w SP 27 w Rudzie Śląskiej z zajęciami jogi - ja oraz Kristina Telkova, instruktorka jogi z Ukrainy, prowadziliśmy zajęcia dla klas 7-8 wykorzystując różne formy pracy - były klasyczne asany jogi, art - terapia, muzykoterapia, aromaterapia, wykorzystanie kart do jogi, relaksacja. Joga w sposób bardzo złożony wpływa na nasze ciało - to praca na poziomie mięśni, ale i narządów, emocji i psychiki. Dzieci podczas naszych zajęć w spokojny sposób mogły w swoim tempie wykonywać asany, bez rywalizacji wykonywać zadania, w duchu zrozumienia i pełnej akceptacji korzystać z tego, co im zaoferowałyśmy. Uważam ten czas za bardzo dobry dla nastolatków, mam nadzieję, że każde z nich coś dla siebie z tych zajęć wyniosło.


Więcej zdjęć w galerii


IMGA_300 IMGA_3001

Warsztat Joga Akademicka z profesorem Szopa - Gdańsk

img_aktualnosci img_aktualnosci
naglowek_1

Weekend w Ustroniu

naglowek_1


Weekend w Ustroniu z zajęciami jogi. Było śnieżnie, ale pięknie. Dużo pracy na macie, czasu na relaks - spacer, saunę i rozmowę. Uważam bardzo potrzebny wyjazd - joga daje nam wiele nie tylko dla naszego ciała.


Więcej zdjęć w galerii


IMGA_10 IMGA_11

Joga wyjazdowa Ustroń oraz Wisła 2022r.!!!


Joga wyjazdowa 1-3 kwiecień DW Jawor w Ustroniu,
20-22 maj DW Beskidy w Wiśle.

ZAPRASZAM!!!


IMGA_10 IMGA_11 IMGA_12 IMGA_13 IMGA_14 IMGA_15

Joga wyjazdowa Ustroń wrzesień 2021

Więcej zdjęć w galerii


naglowek_1
img_aktualnosci img_aktualnosci

Akcja charytatywna Festyn "dla Eli"


naglowek_1

Mania Zdrowia charytatywnie akcja Festyn "dla Eli" przy ZSO nr 1 w Rudzie Śląskiej zajęcia otwarte joga dla zdrowia.


Więcej zdjęć w galeriiJOGA warsztatowa Wisła czerwiec 2021


Motyw przewodni naszych warsztatów to stopa - podstawa naszej zdrowej postawy i zdrowia


Więcej zdjęć w galerii


naglowek_1

img_aktualnosci

Kurs jogi dla dzieci Animals Kids


img_aktualnosci

Kurs jogi dla dzieci Animal Kids Yoga z Joao Guimaraes Gdańsk 5-6 czerwiec.
Nowe umiejętności zawodowe i doświadczenie prywatne.Wracają piątkowe zajęcia!


naglowek_1

JOGA na Skałce wracają zajęcia w piątki w godzinach wieczornych. Ilość miejsc ograniczona, zainteresowane osoby proszę o kontakt


Joga na Skałce odwołana!


naglowek_1

Joga na Skałce odwołana do odwołania (czas nieokreślony).


Joga na Skałce w Świętochłowicach odwołana!


naglowek_1

Joga na Skałce w Świętochłowicach odwołana
w terminie 1-15 stycznia 2021


Nowe miejsce zajęć jogi!


naglowek_1

Katowice ul. Bażantów 2 centrum In Corpore

wtorek godz. 18.30


więcej w zakładce Zajęcia


Serdecznie zapraszamy!!!


zajecia

Zmiana harmonogramu zajęć jogi od PONIEDZIAŁKU - 05.10.2020r.

naglowek_1

Ruda Śląska Halemba Szkoła Podstawowa nr 27 ul. Zamenhofa 12

 • poniedziałek godz. 18.30 - 20.00 (mała sala)
 • czwartek godz. 19.30 - 21.00 (duża sala)

więcej w zakładce Zajęcia


WYJAZD DO WISŁY!!!

JOGA wyjazdowa 9-11 październik Wisła Nowa Osada

naglowek_1 naglowek_1


UWAGA! Zajęcia jogi w nowym miejscu

naglowek_1


Zajęcia jogi w nowym miejscu: Świętochłowice Skałka piątek godz. 19.00 - 20.30

obowiązują zapisy!


Wyjazd do Wisły 2020r.

naglowek_1


Kolejny wyjazd do Wisły 26-28 czerwiec z zajęciami jogi za nami. Z kolejnymi przesunięciami terminów, z maseczkami i płynami dezynfekcyjnymi udało się zorganizować wyjazd i zajęcia jogi. Mieliśmy kolejny intensywny czas pracy na macie - 6 godzin praktyki wraz z relaksacją. Oczywiście był też czas odpoczynku, integracji, spacerów. W tym roku rekordowa ilość osób, były panie, dziewczynki i chłopcy. Mieliśmy 2 psy, kilka burz. Posiłki serwowane, ale pyszne i sycące jak zwykle, przemiła obsługa. Ten wyjazd był inny ze względu na inną rzeczywistość, ale okazał się fantastycznym czasem odpoczynku, regeneracji. W tym roku jeszcze trudniej było nam wyjechać i wrócić do rzeczywistości codziennej. Dziękuję uczestnikom za współpracę i liczę, że kolejny wyjazd znów uda się wspólną mobilizacją zorganizować.


Więcej zdjęć w galerii


IMG070 IMG071 IMG072 IMG073 IMG074 IMG075 IMG076 IMG077

Zajęcia jogi w Świętochłowicach

naglowek_1


Zajęcia jogi w Świętochłowicach ruszyły - 2 razy w tygodniu wtorki i czwartki godz.19.00

Obowiązują zapisy. ZAPRASZAM


Wracamy z zajęciami jogi!!!

naglowek_1


Wracamy z zajęciami jogi na sali - miejsce sala gimnastyczna Ruda Śląska Halemba, poniedziałki i środy godz.19.00

Obowiązkowe zapisy, liczba miejsc ograniczona, już jesteśmy - dołącz.


Zmiana terminu wyjazdu z zajęciami jogi Wisła Nowa Osada

naglowek_1


Nowy termin - 26-28 czerwiec 2020r. Szczegóły niebawem


ZAJĘCIA ODWOŁANE!

naglowek_1


Ze względu na sytuację w szkołach niektóre zajęcia jogi zostają odwołane. Proszę na bieżąco śledzić stronkę facebooka - ManiaZdrowia/Joga tam zamieszczam bieżące informacje. Plan zajęć do domu, jak na obrazku. Powodzenia :)


Wyjazd z Joga do Wisły + "masaż dźwiękiem"

Wisła Nowa Osada termin 24-26 kwiecień 2020r., 3 warianty:


 • z zajęciami jogi,
 • bez zajęć,
 • z "Masażem Dźwiękiem" z Angelem Moliną.


ZAPRASZAM do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona.


UWAGA! odwołane zajęcia

naglowek_1

 • środa 15.01 - zajęcia jogi w Rudzie Śląskiej Halembie,
 • czwartek 16.01 - zajęcia jogi w Rudzie Śląskiej Wirku.

Zmiana cennika

naglowek_1


szczegóły w zakładce CENNIKHarmonogram zajęć

naglowek_1

 • 30 grudnia joga w Rudzie Śląskiej Halembie,
 • 2 stycznia zajęcia w Świętochłowicach,
 • Odwołane zajęcia - 31 grudnia, 1 stycznia, 2 stycznia w Rudzie Śląskiej Wirku, 6 stycznia.

Wyjątkowe wydarzenie


Zapraszamy do galerii na fotorelacje z tych wydarzeń!

KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ

Zmiana godzin zajęć w Rudzie Śląskiej Wirku

naglowek_1


Od września zajęcia od godz.18.00 -19.30 w czwartek


Wyjazd 13-15 wrzesień

naglowek_1


Co prawda brak miejsc ale przypominam wyjazd z zajęciami jogi do Wisły Nowej Osady. Zabieramy matę, pasek i kto ma kostkę.


Wrzesień z jogą

naglowek_1


Od 2 września nowe strare - zajęcia w Rudzie Śląskiej Halembie wracamy do 2 dni w tygodniu. ZAPRASZAM w poniedziałki i środy od godz.19.00


Zajęcia jogi w Rudzie Śląskiej Wirku

naglowek_2


Odwołane zajęcia jogi w czwartek 22 sierpnia.


Zajęcia jogi w Świętochłowicach

naglowek_2


Przerwa w zajęciach do 19 sierpnia. Od 20 sierpnia zapraszam na zajęcia we wtorek godz.19.00, w czwartek godz.18.30.


Zajęcia jogi w Rudzie Śląskiej Wirku

naglowek_2


Odwołane zajęcia w czwartek 27 czerwca oraz 4 lipca.


Grafik zajęć na lipiec i sierpień w Rudzie Śląskiej Halembie

naglowek_2


Zajęcia raz w tygodniu w poniedziałki na godz.19.00


Weekend z zajęciami jogi 13-15 wrzesień

naglowek_2


Kolejny termin wyjazdu już jest znany 13-15 wrzesień 2019r. ZAPRASZAM osoby chętne do zapisów ,w cenie zakwaterowanie, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), zajęcia jogi 4 sesje po 1,5 godziny oraz możliwość skorzystania z basenu na terenie ośrodka DW Beskidy. Miejsce Wisła Nowa Osada DW Beskidy.


Wielkanocny poniedziałek

naglowek_2


Zajęcia odwołane w poniedziałek 22.04 w Rudzie Śląskiej Halembie. Odpoczywajcie zdrowo i radośnie.


Zajęcia w Borowej Wsi zawieszone

naglowek_2


Proszę o kontakt telefoniczny osoby zainteresowane zajęciami w Mikołowie Borowej Wsi.


Zajęcia jogi w Świętochłowicach

naglowek_2


Zmiana miejsca od 19.02
Zajęcia będą odbywać się w Gimnazjum nr 5 ul. Wojska Polskiego 75, wtorek i czwartek.


Zajęcia jogi w czasie ferii

naglowek_2


Nie odbywają się zajęcia w Mikołowie oraz Borowej Wsi.


Wyjazd z zajęciami jogi

naglowek_2


Relaks i praca, dobre jedzenie i wspaniałe towarzystwo. ZAPRASZAM do wyjazdu 5-6-7 kwietnia 2019, gdzie ośrodek Beskidy Wisła Nowa Osada.Zainteresowane osoby przoszę o kontakt.


Przerwa świąteczno - noworoczna

naglowek_2


W dniach 24.12 - 1.01. nie ma zajęć w Rudzie Śląskiej Halembie. ZAPRASZAM w środę 2.01. na godz.19.00. Zajęcia w czwartek 27.12. w Rudzie Śląskiej Wirku planowo godz.17.30 ZAPRASZAM :)


Zajęcia w tygodniu 29.10 - 2.11

naglowek_2


Odwołane zajęcia w czwartek 1.11 w Rudzie Śląskiej Wirku. ZAPRASZAM na pozostałe zajęcia zgodnie z harmonogramemfigure1

"kto ci powiedział, że wolno ci się przyzwyczajać? kto ci powiedział, że cokolwiek jest na zawsze? czy nikt ci nie powiedział, że nie będziesz nigdy w świecie czuł się jak
u siebie w domu"

Stanisław Barańczak

figure2

"Warto być uczciwym, ale nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto"

Władysław Bartoszewski

figure3

"Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go,żyjąc cudzym życiem.
Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos.
I najważniejsze - miejcie odwagę kierować się sercem i umysłem.

Steve Jobs


top